fot. źródło: @SwaveNation

Po przeprosinach za milczenie, w związku z postrzeleniem Megan Thee Stallion, Tory Lanez wydał nowy projekt.

25 września, kanadyjski raper wydał nowy album – „Daystar”, który zawiera 17 piosenek. Tory odnosił się nawet do sytuacji z Megan, w pierwszej piosence albumu – „Money Over Fallouts”.

Tracklista:
1. „Money Over Fallouts”
2. „A Woman”
3. „Friends Become Strangers”
4. „Sorry But I Had To…” – ft. Yoko Gold
5. „A Poem From Me 2 You”
6. „The Most High”
7. „Look How God Works”
8. „Queen and Slim”
9. „What’s Kulture ??”
10. „Solar Drive @ Night”
11. „Bittersweet”
12. „Things I Should of Said”
13. „Just Got It Done”
14. „Jokes on Me”
15. „Care for You”
16. „In the Air”
17. „Life” featuring Yoko Gold

Tory został aresztowany 12 lipca w Los Angeles, a następnie oskarżony o przestępstwo za noszenie ukrytej broni palnej po tym, jak policja zareagowała na incydent z udziałem Tory’ego i Megan Thee Stallion. Kiedy na miejsce zdarzenia przybyły władze, świadkowie twierdzili, że grupa była zamieszana w kłótnię wewnątrz ich samochodu. Następnie ktoś oddał strzały i pojazd opuścił miejsce zdarzenia. Tory, Megan i nieznana kobieta, (prawdopodobnie jej przyjaciółka Kelsey), byli obecni w pojeździe, kiedy został zatrzymany przez policję.  

Po wstępnych doniesieniach, że została pocięta szkłem, potwierdzono, że Megan była ofiarą strzelaniny i została postrzelona w stopę, co wymagało operacji. Gdy ujawniono więcej szczegółów, pojawiły się doniesienia, że Tory Lanez był rzekomo osobą, która postrzeliła Megan. 

Według artykułu na stronie szóstej o zaistniałym incydencie, źródło poinformowało: „Tory oddał strzały z wnętrza pojazdu, podczas gdy Megan była na zewnątrz, próbując wyjść. Jest nagranie wideo, a policja prowadzi dochodzenie. To przypadek fizycznego krzywdzenia i znęcanie się nad kobietą.”  

Po gwałtownej reakcji, Megan potwierdziła, że Tory postrzelił ją tamtej nocy. Raper wyszedł z więzienia tego samego dnia, w którym został aresztowany po wpłaceniu kaucji w wysokości 35 000 dolarów. Chociaż krążyły pogłoski, że Tory został deportowany – nadal pozostaje w USA. Jego następna data rozprawy wyznaczona jest na 13 października.

Informacja została podesłana przez naszego korespondenta z Nowego Yorku: @bigpolishnyc
Źródło: www.xxlmag.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ