fot. @toonyoffiziell

O zamiłowaniu Toony’ego do sportu wiemy nie od dziś. Szczególnie do gustu przypadły mu sporty walki: „Idę na trening, i coraz wyżej, 24/7 – tak cały tydzień, szlifuję formę, technikę i siłę…” – nawijał kilka lat temu w utworze „Idę na trening”, wspólnie z Bosskim na projekcie „Drużyna Mistrzów 4”.

Zaangażowanie i determinacja są niezmiernie ważną cechą każdego sportowca. Znacząca jest również chęć rywalizacji, której Toony’emu nie brakuje. Na Instagramie wyraził swoją gotowość do walki z… Youtuberem – Nerv.

  • Nerv chce ze mną zawalczyć na Fame MMA. Co Ty na to Wojtek Gola? Czy ja mam w ogóle szanse z nim wygrać? – skomentował Toony, odpowiadając na „Insta Stories” Nerva.
  • To Ty mnie wyzwałeś! Dobra Wojtek chce to ma. Co Wy na to, że Nerv chce się ze mną napierda*** w oktagonie? Szacunek mu za to, że chce stanąć w ringu? – dodał.

Poniżej video z „Insta Stories”:

Toony zawalczy na Fame MMA? Rywalem Youtuber?

Toony zawalczy na Fame MMA? Rywalem Youtuber?

Opublikowany przez RAP Z INSTA Czwartek, 18 lipca 2019

 

Czy ostatecznie Toony spróbuje swoich sił w oktagonie? Tego jeszcze nie wiemy na 100%. Wszystko wskazuje jednak na to, że niebawem podzieli los innych raperów, którzy mają za sobą doświadczenie z federacją Fame MMA, m.in.: Kizo, Jongmen, Tomb, czy Filipek.