Tony Yoru 'Zorze': Niezwykły klip do tytułowego singla i preorder płyty

Debiutant spod szyldu Fresh N Dope z premierowym klipem.

- Advertisement -

fot. kadr z klipu

Tytułowy klip oraz preorder nadchodzącej płyty Tonego Yoru „Zorze” już dostępny. Młody wrocławski debiutant atakuje kolejnym mocnym singlem, do którego został stworzony iście kinowy klip. 

Nie bez powodu to ten singiel jest tytułowym, gdyż najszerzej odnosi się on do tematyki jaką podejmuje młody artysta. „Zorze” to niepozwalające zobaczyć gwiazd łuny miast i blade światła ekranów w pokojach, przez które świat nigdy nie śpi, ciągle będąc w biegu. W tym biegu, któremu każdy chce sprostać, często dopompowując się w nocy różnymi substancjami, tracąc poczucie dnia i wrażliwość na to, co za sobą niesie. Będąc bez przerwy zmęczonym.

Za prześwietny klip interpretujący tekst Tonego odpowiedzialni są Tarniu, Michał Mieszczyk oraz Mateusz Golis. W główną rolę wcielił się sam Tony. Przedstawiona w klipie historia jest spójna i zawiera różne smaczki, które widzowie mogą interpretować na swój własny sposób.

Razem z klipem wystartował także preorder płyty Tonego Yoru o tym samym tytule. Za produkcję i miks odpowiedzialny jest Tomek „TomaShh” Kunysz. Na albumie Tony porusza ważne dla niego tematy osobiste w klimatach m.in. alternatywy i R’n’B. Tytuł jest nieprzypadkowy. Każdy problem i wątpliwości co do dzisiejszego świata pokazane na trackach są zorzami w głowie Antka, które nieustannie o sobie przypominają. Wokalista przedstawia problemy młodej osoby urodzonej na przełomie wieków. Jest częścią „zmęczonego” pokolenia, które przez ogrom możliwości i nacisk na odniesienie sukcesu powoli się wypala. To ciągłe gonienie za marzeniami z misją zmiany i naprawy świata, którego do końca zmienić się nie da, ostatecznie zderzając się z często brutalną rzeczywistością i tym, że nie nad wszystkim w życiu można mieć kontrolę. 

Gościnnie na „Zorzach” udzielili się m.in. Gedz, Bonson oraz Ras z duetu Rasmentalism. Tracklista nie jest jeszcze zamknięta. Premiera albumu została zaplanowana na 14 stycznia 2021. 

- Advertisement -

Najnowsze newsy

Rap i najgorsze polskie tatuaże

Na antenie TTV jest emitowany najnowszy program - "Najgorsze polskie tatuaże", powstały na bazie...

Słoń zajarany rapem Białasa. Zobacz, co o nim mówi!

Każdy słuchacz ma swoich topowych artystów, których premiery sprawdza z wielką ciekawością, takie same...

24-godzinne reality show ekipy Hashashins? [VIDEO]

Lekko ponad pół roku temu ekipa Hashashins wyruszyła do… HASHAHATY, by nie tylko spędzić...

Wac Toja ma dla Ciebie… Play Station 5! Jak zdobyć tę konsolę?

"Babciu to jest pyszne" to pierwszy kawałek wraz z klipem promujący piątą solową płytę...