fot. kadr z klipu

Tomasz Stach Stachowski udostępnił właśnie utwór zatytułowany „Baby Face Team”, dedykowany „największemu polskiemu wojownikowi” – Adamowi Kownackiemu.

O warstwę muzyczną numeru zadbał Arkadiusz Prill, natomiast video zostało przygotowane przez Andriusa.

Poniżej pełny komentarz autora:

  • Adam Kownacki jest najlepszym bokserem od czasów Andrzeja Gołoty i tego mi brakowało. Kiedyś, za dzieciaka, nieprzespane noce, gdy kibicowałem, cieszyłem się, widząc w walce Andrzeja. Teraz jest Adam Kownacki!
    Była długa przerwa, żeby ktoś porwał moje serce poprzez walkę i Adam to zrobił. Po walce z Arturem Szpilką, pamiętam jak dziś, trzymałem kciuki za Adama i on to zrobił. Znokautował Artura, który mnie irytował swoim aroganckim zachowaniami (wtedy), ale widzę, że się zmienił i wierzę, że ma więcej dystansu do siebie i pokory. Głowa w boksie to podstawa. W teledysku jest przedstawiony ten fakt nokautu Adama na Arturze, ale to była miazga i mam nadzieję, że Artur się nie obrazi i nie odpali, życząc Arturowi jak najlepiej.
    Co do Adama, bo to dla niego ten utwór – uważam, że należy mu się walka o pas, ale jak świat boksu pokazuje – nie jest łatwo. Jednak mocno w to wierzę. Jestem dumny i kibicuję całym sercem oraz cieszę się, że kawałek podoba się Adamowi. Jesteśmy umówieni i niebawem się spotkamy. Nie chcę tutaj zdradzać, ale mam pewne marzenia.
    Ostatnia walka z Arreolą (rekordem ciosów) potwierdziła, jakim Adam jest wielkim wojownikiem, dlatego już nie mogę się doczekać 7 marca. Kibicujmy i wspierajmy naszego wojownika – Adama Kownackiego!
    Utwór napisałem pół roku temu, odłożyłem i miał być w listopadzie. Drobne perypetie blokowały, ale wszystko ma swój czas i miejsce. Adam ruszasz do walki! Wierzę w Ciebie i cały Baby Face Team jest z Tobą!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ