„Zamieszanie” – można powiedzieć, że jest to w ostatnich godzinach drugie imię Przemka Fergusona. Genezę znajdziecie na rapnews.pl pod hashtagiem #Przemek Ferguson.

Młody raper został zawieszony na jakiś czas przez StoproRap. Tym samym w najbliższym czasie nie ujrzy światło dzienne żaden jego nowy klip. Jak poinformowała w specjalnym oświadczeniu wytwórnia: – Nasza decyzja wynika z troski o jego karierę i rozwój. Wierzymy, że przyjdzie czas, kiedy będziemy mogli kontynuować wspólne działania.

Dziś Przemek Ferguson przedstawił swój punkt widzenia odnośnie zaistniałej sytuacji, która przyczyniła się do zatrzymania jego działań wydawniczych oraz popsucia wizerunku.

  • Ogólnie nie muszę się tłumaczyć, ponieważ nie czuję się niczemu winny, ale szanuję swoich fanów, którzy jeszcze pozostali, bo z tego, co słyszałem, to fanów już za dużo nie mam. Szczerość weryfikuje… – przekazał w ponad 8-minutowym nagraniu video.

Raper w dalszej części mówi o screenie przelewu oraz pieniądzach, który otrzymał od MyMusic, odebraniu mu dostępu do profilu na Instagramie oraz opowiedział o swojej niepewnej przyszłości w StoproRap.

https://www.facebook.com/przemekferguson/videos/976138562883707/

7 KOMENTARZE

  1. A na H…j ty się wogole tłumaczysz co z kasa zrobiłeś,twoja była rozjebales ja na to czy tamto wszystko jest dla ludzie,a ośmieszasz się teraz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here