fot. kadr z video

Wini sprzedał wytwórnię StoproRap kilka miesięcy temu, ale dopiero podczas wtorkowej rozmowy z Admą i Siwym w RapnewsLive Studio odsłonił nieco kulisy prywatnej rozmowy z nowym właścicielem.

Wini twierdzi, że Remik oszukał go w kilku kwestiach, m.in. tych dotyczących nowych transferów raperów do wytwórni, czy odzieży Stoprocent|INFO!|.

Wini o Remiku z MyMusic „oszukał mnie”‼️

Wini o Remiku z MyMusic „oszukał mnie”‼️Zapytaliśmy czy Wini podpisałby kontrakt z Fergusonem i jak się czuje po sprzedaży StoproRap.

Opublikowany przez rapnews.pl Środa, 23 września 2020

Na drugi dzień Remik ustosunkował się do wszystkich zarzutów Winiego, podkreślając, że:

  • Nie czuję się, że w czymkolwiek oszukałem Winiego, zresztą – jakby tak było, sytuacja przybrałaby inny wymiar, nie tylko publicznej żółci. |INFO!|

Wini ponownie zdecydował się zabrać głos, odnosząc się do komentarza obecnego szefa StoproRap. Swoje argumenty zaprezentował w filmiku umieszczonym na swoim kanale YouTube:

  • To jest totalne kłamstwo, i Ty o tym wiesz, miałeś może skorzystać, ale niekoniecznie z mojej porady, nie! Ty mnie zapewniałeś wielokrotnie, że będziesz konsultował każdego artystę. Prosiłem, żebyśmy wpisali to do umowy, ale powiedziałeś, że nie chcesz takiego czegoś, bo to Ciebie ogranicza – co rozumiem, może chciałbyś kogoś podpisać, kogo ja bym się nie zdecydował na to, ale finalnie jest to Twoja decyzja. Dlatego nie podpisaliśmy takiego papieru. Miałeś konsultować każdego artystę, nie skonsultowałeś żadnego. – mówi Wini.

Więcej poniżej:

1 KOMENTARZ

  1. Wini już sam nie wie czego chce.Trzeba było nie sprzedawać.A nowy właściciel może sobie nawet wydać disco polo,jego sprawa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ