fot. mat. pras.

„Dla moich braci” – to kolejny klip promujący album „UNDERRATED”, którego preorder wciąż możecie zamawiać na www.maslany.pl. Za realizację wokali, miks oraz mastering odpowiada Klimson (B1 Studio), natomiast teledysk do numeru wyprodukowała ekipa MSHOTStudio.

Numer ten to istny powrót do korzeni – rap, graffiti i koszykówka, bujający, oldschoolowy bit, stylem nawiązujący do złotej ery amerykańskiego rapu, znakomicie zrymowany i okraszony brudnym, ulicznym klipem. Krótko mówiąc – po prostu hip-hop pełną gębą!

Maślany pierwszym albumem na dobre ugruntował swoją pozycję w podziemiu, a krążkiem „UNDERRATED” wypływa na szersze wody. Ten legalny projekt wydaje za pośrednictwem Companija Records. Raper jest coraz bardziej doceniany nie tylko w swoim lokalnym środowisku, ale również w innych regionach Polski. Został zauważony przez osoby spoza swojego półświatka i pewny siebie oraz swoich umiejętności, nie bierze jeńców, coraz śmielej pukając do drzwi czołówki polskiego hip-hopu. Czy uda mu się przebić do pierwszej ligi? Wiele wskazuje na to, że tak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ