fot. @kizo_wnik_058

Dwa miesiące temu Young Igi rozpoczął promocję swojego kolejnego solowego projektu. Dziś już wiemy, że następcą ubiegłorocznego albumu „Konfetti” jest „Skan myśli”, który ujrzy światło dzienne jeszcze w tym miesiącu. Jego premiera zaplanowana jest na 25 października.

Dla młodego artysty ta płyta to nowe doświadczenie nie tylko pod kątem muzycznym, ale również i wydawniczym, bowiem „Skan myśli” ukaże się nakładem wytwórni Def Jam Recordings Poland. Ten label reprezentują również: Ero JWP i Frosti Rege.

Krążek jest aktualnie promowany przez 4 single: „Promienie słońca”, „Drop top”, „Pamiętnik EX” i „Idealne połączenie” – wszystkie znajdziecie na rapnews.pl: #YOUNG IGI. Ponadto w wersji preorderowej znajdziemy dodatkowy utwór „Układanki”, nagrany przez Igiego i Margaret!

Kto pojawi się gościnnie na tej płycie? Na razie znamy pseudonimy dwóch polskich raperów, którzy dograli się na „Skan myśli”. Są to Jan-rapowanie i Kizo!

  • Jeszcze dwa lata temu podchodziłem sceptycznie, będąc można powiedzieć zamkniętą głową, a dziś mimo dwóch zupełnie innych styli i klimatu, potrafimy zrobić zajebisty spójny banger, który z pewnością was zaskoczy 🤯 @youngigiyi z nowym materiałem, na którym pojawię się gościnnie 💥 – przekazał na Instagramie, Kizo.

Czekacie już na pierwszy wspólny numer Igiego i Kizo? Dajcie znać w komentarzach.