Wszystko wskazuje na to, że już niebawem wystartuje promocja długo oczekiwanego albumu Jongmena, Bonusa RPK i Kizo!

Na pewno będzie on utrzymany w mocno ulicznym klimacie, co przekazał kilka miesięcy temu Kizo: – Wniesie on wiele na polską uliczną scenę rapową. Prawdopodobnie na płycie usłyszymy kilku ciekawych gości.

Tuż przed świętami Wielkiej Nocy w Warszawie odbył się plan zdjęciowy do najnowszego teledysku.

  • Wszyscy, którzy czekali na HEAVYWEIGHT – doczekacie się! Dziś kręciliśmy pierwszy klip! Numer w pełnym składzie JONGMEN/ KIZO/ BONUS RPK – jedziemy z tym! Klip póki co nagraliśmy tylko z @kizo_wnik_058 ! PDW @bonusrpk_official ! – napisał Jongmen.

Czekacie na Heavyweight Project?

Wszyscy, którzy czekali na HEAVYWEIGHT – doczekacie się!Dziś krecilismy pierwszy klip! Numer w pełnym składzie JONGMEN/…

Opublikowany przez Jongmen Czwartek, 9 kwietnia 2020
View this post on Instagram

HIT CASINO🔥

A post shared by JONGMEN OFFICIAL👊 (@jongmen_official) on

8 KOMENTARZE

  1. Jaki związek ma Kizo z ulicą? XD oprócz tego, że w każdym kawałku dowiadujemy się jak ma, a kiedyś nie miał i, że tylko miasto 24h. Lubię gościa, słucham jego muzyki ale no błagam to jest uliczna muzyka? Definicja „ulicy” nie ma już w rapie żadnego znaczenia jak widać…

  2. O jakiej ulicy mowa….. STARA GWARDIA NIE CHCIAŁABY NAWET NA NICH SPLUNĄĆ.

  3. Pewnie znów jakąś konfiture wrzucą w teledysku aby czuć się w swoim klimacie.. Może dlatego bonus wyskoczy na chwilę. Kabareciarze z Warszawy połowa taka sztywniutka, że opłaca kolegów aby nie walili na nich z ucha.. Psełdo kozaki na kredytach z porvidenta.. Skoczńczcie ten cyrk bo nigdy na ulicy nie byliście a siejecie farmazon wzorując się na rapie zza oceanu o którym i tak nie macie zielonego pojęcia, bo co trzeci rozumie pierwsze zwrotki Snoopa jak Google tłumacz przerzuci na Polski w przeglądarce ..

  4. Prawilniacy co nawijają o twardych zasadach ulicy a rozwiązują problemy na Instagramie. Jechać z nimi!

  5. Padaka jak skur… syn!!! Jongmena śmiecia promują patałachy… bydło!!! skąd oni mają te odtworzenia na yt… kupują, dokładnie!!! Za Providenta haha!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ