fot. Łukasz Siekanowicz

Fani K2 mają powody do radości. W MaxFloSklepie ruszyła długo wyczekiwana przedsprzedaż „Autonomii”, czyli 2. po platynowej „Anatomii” legalnego wydawnictwa artysty. – To będzie mocny powrót K2. Liczę, że dopieszczony dwupłytowy album wynagrodzi cierpliwość moich słuchaczy – zapowiada raper. Premiera wydawnictwa w połowie grudnia.

Za nieco ponad miesiąc ukaże się następca platynowej „Anatomii” K2. Album zatytułowany „Autonomia” jest pierwszym dwupłytowym wydawnictwem artysty. – Na trackliście znajdzie się 18 pozycji, a wśród utworów pojawią się zarówno numery osobiste, zaangażowane społecznie, jak i braggowe petardy – zapowiada raper. I dodaje: – Na trackliście nie pojawiły się gościnne ksywy, czym podkreślam autonomiczny charakter albumu. Czuję się silny i słychać to w moich numerach. Wydawnictwo podzielone zostało na 2 CD, co wynika z jego zróżnicowania tematycznego.

W MaxFloSklepie wystartował właśnie pre-order „Autonomii”. Nie lada gratką dla fanów twórczości K2, szczególnie tej z okresu działania w undergroundzie, jest dołączana do pre-orderowych zamówień płyta „Hino Shito Finito”. Album nigdy dotąd nie ukazał się w wersji fizycznej – teraz wytłoczony został w ściśle ograniczonym nakładzie. Ponadto Ci, którzy zdecydują się na zakup „Autonomii” w przedsprzedaży, mogą dodatkowo liczyć na: przedpremierowy odsłuch albumu w wersji cyfrowej, autograf artysty, wysyłkę kilka dni przed oficjalną premierą oraz 50% zniżkę na poprzednie wydawnictwo K2. Płyta wraz z wymienionymi bonusami dostępna jest wyłącznie na www.MaxFloSklep.pl. Co istotne, nawet po premierze album nie pojawi się na półkach sklepowych i dostępny będzie wyłącznie w internetowym sklepie wydawnictwa.

Do tej pory ukazało się 5 numerów z nadchodzącej „Autonomii”. Są wśród nich klipy do numerów: „Twój fire”, „Replay” i „II moment” oraz audiosingle „Anno Domini” i „Outsider”. W przyszłym tygodniu ukaże się kolejna wideozapowiedź wydawnictwa. Playlista, na której pojawiać się będą wszystkie nagrania z płyty, w tym przyszłotygodniowy teledysk, dostępna jest na MaxFloRecTV. Nie zapomnijcie zostawić dzwonka i suba, by nie przegapić premiery!