fot. @ciociaewaaa_foto

17 czerwca odbędzie się pierwszy z koncertów zorganizowanych w ramach cyklu Ballantine’s True Music Stage. Pezet i Onar premierowo wykonają na żywo numery z wydanej w marcu płyty „Szkoła 81”. Technicznie wydarzenie zostało dopracowane w najdrobniejszych detalach –od profesjonalnego nagłośnienia po specjalnie zaprojektowane na ten występ wizualizacje i dodatkowe efekty.

Z natury nie lubię chodzić na kompromisy. Po premierze „Szkoły81” czekaliśmyna projekt, który w pełni sprosta naszym wyobrażeniem o premierowym zagraniu tego materiału w obecnych realiach–mówi Pezet.

Transmisja koncertu duetu Płomien 81 rozpocznie się 17 czerwca o godzinie 20:00 na kanale: www.facebook.com/BallantinesPoland

Nowa odsłona projektu True Music to kolejna odpowiedź na potrzeby fanów muzyki w czasach pandemii. Po stworzonym razem z Boiler Room cyklu „Streaming from Isolation”, gdzie łączono fanów i artystów podczas „domowych” spotkań na żywo z elektronicznymi brzmieniami, przyszedł czas na nową akcję. Teraz Ballantine’s wraca do miłośników hip hopu z zaproszeniem na darmowe, otwarte dla wszystkich koncerty online –z pełnym, profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem, scenografią i efektami. Co więcej, zostanie uruchomiony specjalny chat dla uczestników koncertu, by mogli poczuć klimat wspólnej imprezy i razem przeżywać to muzyczne wydarzenie. Ballantine‘s True Music Stage to zupełnie nowy kierunek dla koncertów online.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here