Niedziela zdecydowanie należała do Quebonafide. Sekretne wydarzenie, które zostało zorganizowane przez na Placu Zabaw nad Wisłą, przyciągnęło tłumy spragnionych dobrej zabawy fanów.

Wszystko, co najlepsze – rozpoczęło o godzinie 15:00. Wówczas zgromadzone osoby mogły kupić m.in. unikatowe ubrania z limitowanej kolekcji oraz skosztować specjalnie przygotowanych napojów. To nie wszystko, bowiem odbył się również przedpremierowy pokaz klipu „BUBBLETEA” zrealizowanego do wspólnego singla Quebonafide z Darią Zawiałow.

Kilka godzin później do tej nadwiślańskiej miejscówki dotarł bohater wieczoru. Oprócz rozdania autografów i zrobienia sobie zdjęć z setkami słuchaczy, raper zdecydował się zagrać kilka utworów! Na scenie towarzyszył mu młody reprezentant SBM Label Mata.

  • Dzisiaj jestem tutaj w roli fana i to jest spełnienie moich marzeń. – rzucił ze sceny Mata, który rozgrzał wszystkich rapując popularny kawałek „Schodki”.

1 KOMENTARZ

  1. Ale dużo ludzi słucha hip popu.Żaden nurt muzyczny nie upadł tak nisko.Z rapu zrobiono pośmiewisko.Starzy niegdyś dobrzy MC nagrywają z łakami,żeby jeszcze być na scenie.NAS miał w 100%rację Hip hop is dead!Dobrze,że w latach 90-początki 2000 wyszło sporo dobrych płyt to jest co słuchać.Bo obecny rap to ten sam poziom co disco polo.A nawet popowcy gwiazdeczki są bardziej charakterni od pseudo uliczników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ