fot. kadr z klipu "News"

MaRina i Kabe nie tylko spotkali się w studiu nagraniowym, by następnie udać się na plan zdjęciowy klipu, ale również wykonali swój wspólny singiel na żywo. Miało to miejsce w miniony poniedziałek (18.11) w warszawskim kinie Luna, gdzie odbyła się oficjalna premiera utworu “NEWS”, będącego głośnym apelem przeciwko hejtowi w Internecie.

Ten event można zaliczyć do bardzo udanych, bowiem frekwencja dopisała i setki zgromadzonych osób bawiło się przednio. Po wykonaniu “Newsa”, MaRina znalazła czas na zdjęcia, rozmowy z fanami oraz rozdawanie autografów.

Na premierze nie zabrakło gości specjalnych. Całe wydarzenie poprowadził Krzysztof “Jankes” Jankowski, a z widowni mocno kibicował Wojciech Szczęsny, bramkarz klubu Juventus Turyn i reprezentacji Polski, a prywatnie mąż MaRiny.

  • To, co się wydarzyło 3 dni temu temu to była jakaś magia. Mam tak wspaniałych fanów. Dziękuję Wam za każde dobre słowo, rozmowę, uścisk. To było dla mnie niesamowite przeżycie. Wasze wsparcie, zaangażowanie i dobroć jest nie do opisania. Musimy się częściej spotykać! – przekazała artystka.

Co sądzicie o współpracach popowych gwiazd z polskimi raperami? Napiszcie swoje odczucia w komentarzach na stronie lub w naszych mediach społecznościowych.