fot. kadr z klipu

Najpopularniejsi artyści tegorocznych wakacji to Quebonafide i Sanah, których piosenki znalazły się na szczycie najczęściej słuchanych utworów.

W zestawieniu najczęściej odtwarzanych utworów w TIDAL dominuje polska muzyka, jednak nie zabrakło też zagranicznych wykonawców. Wśród nich największą popularnością cieszył się The Weeknd z piosenką Blinding Lights oraz Lady Gaga w duecie z Arianą Grance w singlu Rain On Me.

Zdecydowanie najchętniej słuchanym gatunkiem muzyki był hip-hop. Oprócz gigantycznej popularności Quebonafide (aż 3 utwory w top 10), na liście możemy znaleźć też kawałki Maty czy Białasa.

Poniżej top 10 najpopularniejszych piosenek lata 2020 w TIDAL:

  1. Quebonafide feat. Daria Zawiałow – BUBBLETEA
  2. Sanah – Melodia
  3. Quebonafide feat. Taco Hemingway – TOKYO2020
  4. Sanah – Szampan
  5. The Weeknd – Blinding Lights
  6. Quebonafide – SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ
  7. Lady Gaga & Ariana Grande – Rain On Me
  8. SB Maffija, Jan-Rapowanie, Janusz Walczuk, Białas, White 2115, Bedoes, Adi Nowak, Beteo, Mata, Solar – Hotel Maffija
  9. Białas, Mata, Lanek – Drift
  10. Mata – 100 dni do matury

TIDAL to globalna platforma muzyczno-rozrywkowa, pozwalająca na zbliżenie twórców i ich fanów dzięki oryginalnym materiałom i ekskluzywnym wydarzeniom. Dostępny w 55 krajach serwis streamingowy dysponuje katalogiem ponad 60 milionów utworów i 250 tysięcy wysokiej jakości wideo, a także oryginalnymi serialami, podcastami, tysiącami playlist skomponowanych przez ekspertów oraz możliwością odkrywania artystów za pośrednictwem TIDAL Rising. TIDAL oferuje dwa rodzaje subskrypcji – Premium oraz HiFi. W ramach TIDAL HiFi użytkownicy mają dostęp do utworów w najwyższej jakości dźwięku MQA (Master Quality Authenticated), a także nagrań w technologii Sony’s 360 Reality Audio.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here