fot. kadr z video

Wczoraj pisaliśmy na rapnews.pl, że Dudek P56 szykuje dla swoich fanów kolejną niespodziankę związaną z nadchodzącym wielkimi krokami albumem „Dwa Światy”. Warszawski raper jednak nie udostępnił drugiego singla – tak jak przypuszczaliśmy – a wrzucił na swój kanał YouTube jego zapowiedź.

Kolejnym numerem z 13-tej solowej płyty DDK ma być „ZARAZA”. „By trafić tam, gdzie miłość jest między ludźmi, bez rozpamiętywania, co tu nas tak bardzo różni; Bez krzyków, bez walki, bez kopii, bez kalki…” – słyszymy we fragmencie. Cały utwór wraz z teledyskiem ma zostać opublikowany już wkrótce.

Czy według Ciebie „Zaraza” może okazać się jeszcze większym hitem od „Dziadka”, czyli pierwszego singla z płyty?

Opis: „Dwa Światy” to obraz, jaki znamy wszyscy. Każdy z nas dobrzy ludzie ma cięższe, jak i te lepsze chwile w swoim życiu. Pragnienia i marzenia, sposoby na przezwyciężenie wszystkiego co złe. Potrafimy choć na chwilę oddalić się tego wszystkiego, co nas otacza. Dlatego również i ja mam swoje sposoby, które wyrażam przez muzykę najlepiej jak tylko potrafię. 

„Dwa Światy Vol. 1” – to odbicie się myśli jednej półkuli mózgowej od drugiej, w wyniku czego powstaje album. Znajdziecie na nim treść płynącą prosto z serca, napisaną tak, jak dusza podpowiada. Chilloutowe, czasami Reggeowe brzmienie, połączone z klasyką oraz mocniejszym pier* – daje całokształt tej płyty. Płyty, która – mam nadzieję – zarazi dobrym słowem niejednego z Was. Na tym materiale pojawi się wielu MC, z którymi nie miałem do tej pory okazji przeciąć się na bicie. Wśród nich, m.in.: Ten Typ Mes, Onar, Fu, czy Zbuku. To dzięki nim powstał klimat, jaki sobie właśnie wyobrażałem pisząc te numery. Oprawą muzyczną – powinniście być zaskoczeni pozytywnie – zajęli się: Czaha, czy Elshino. Pojawi się również nagrana żywa gitara przez mojego ziomeczka – Zamka. To klimat jakiego, krótko mówiąc, nie da się opisać. Jedyne, co mogę Wam polecić, to czekać na to, bo to dla tych, co na to czekają!