fot. kadr z klipu „Get It On Me”

Pośmiertny album Pop Smoke’a – „Shoot for the Stars, Aim for the Moon” będzie miał zwiększone nakłady sprzedażowe. W sobotę (4 lipca), Hits Daily Double poinformowało, że nowy album nieżyjącego rapera, ma zwiększyć liczbę nakładową do 175 000-195 000 jednostek/kopii albumu.

Jeśli album wyląduje na pierwszym miejscu Billboard 200, prawdopodobnie zdetronizuje album Lil Baby – „My Turn”, który był na pierwszym miejscu od momentu powrotu na pierwsze miejsce w zeszłym miesiącu.

Byłby to znaczny wzrost w dziale sprzedaży Pop Smoke’a. Jego mixtape „Meet the Woo 2” zadebiutował na 7 miejscu, kiedy został wydany w lutym. W pierwszym tygodniu firma sprzedała 36 000 równoważnych jednostek albumu. Debiutancki projekt Smoke’a – „Meet the Woo”, zadebiutował na 173 miejscu w 2019 roku, jednak ostatecznie osiągnął 105 miejsce na liście przebojów.

Oczekiwany przez Pop Smoke’a album „Shoot for the Stars, Aim for the Moon”, został wydany w piątek (3 lipca). Huczny projekt zawiera feat’y wykonawców takich jak: Lil Baby, Future, Roddy Ricch, Quavo, 50 Cent, DaBaby, Lil Tjay, Sw,ae Lee, Tyga i nie tylko

Wydanie nie obyło się bez dramatu. Beznadziejna okładka albumu autorstwa Virgil’a Abloh’a została odrzucona przez fanów 50 Cent’a i Pop Smoke’a – kilka dni przed premierą projektu. Doprowadziło to do tego, że Fif wezwał słynnego projektanta, który stworzył nową okładkę albumu.

Informacja została podesłana przez naszego korespondenta z Nowego Yorku: @bigpolishnyc
Źródło: www.xxlmag.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ