Po długiej przerwie na hip-hopową mapę Śląska wraca Żeton.

Napisany ubiegłego roku tekst trafił pod bit znanego z wcześniejszej współpracy elbląskiego producenta DJ Zel. W refrenie udzieliła się młoda, utalentowana wokalistka ze Świętochłowic – Aleksandra Kwiecień, która na co dzień współpracuje z Studio Musicalowe STEP / Scena Musicalowa STEP Tomasza Micha oraz Chorzowskim Centrum Kultury.

Utwór „Moje życie” przedstawia wiele niezapomnianych chwil z dzieciństwa, lat szkolnych jak i dorosłego życia artysty. Jest to kolejna życiówka oparta na autentycznych przeżyciach i doświadczeniach. Scenariusz powstał na bazie wspomnień, zdjęć i pamiątek rodzinnych.

Za realizację teledysku, jak i opracowanie scenariusza dziękuje Dono, który towarzyszył mi w życiowej ścieżce od 1997 roku. Ponadto dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania klipu: Madzi (rola matki i żony), Matiemu (rola syna), chłopakom ze ślusarni i Dz.T. za logo Ż, Oli K (latawiec), Centrum Kultury Śląskiej – Zgoda za możliwość uwiecznienia kadrów oraz ludziom, którzy są ze mną, wspierają mnie w muzycznych poczynaniach i służą dobrym słowem. Bóg z Wami!” – przekazuje autor.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ