fot. kadr z klipu

„Tomek” – to pierwszy zwiastun kolejnej solowej płyty VNM-a, pt. „Czuz tu daj najs”. do utworu dograł się Tomson, artysta znany z formacji Afromental.

  • „Tomek” jest jednocześnie wprowadzeniem słuchacza w nowy mindset VNMa, jak i klamrą spajającą treść całego albumu. – czytamy w opisie.

Wraz z premierą teledysku, wystartowała także przedsprzedaż album oraz poznaliśmy pełną tracklistę (na dole newsa).

VNM – „Czuz Tu Daj Najs”: Umysł VNMa przez ostatnie półtora roku zmienił się na tyle, że on sam po raz pierwszy w życiu poczuł potrzebę spotkania się po kolei z najbliższymi mu ludźmi w celu objaśnienia im, za pomocą monologu, co się z nim dokładnie stało. Ów monolog każdorazowo trwał niemal godzinę więc po którymś razie raper postanowił podzielić się zmianami jakie zaszły w jego życiu z wszystkimi bez wyjątku. „Czuz Tu Daj Najs” to konceptualny album, na którym VNM wygłasza przyjacielowi przejrzysty, w większości terapeutyczny dla samego autora monolog o swojej przemianie w detalach okraszonych często bolesną dla niego szczerością. Akcja ma miejsce w restauracji, przyjacielem jest słuchacz.

Album można zamawiać na www.denekstbest.com.

Tracklista:
1. Tomek (feat. Tomson)
2. Lub mnie, lub nie (feat. Rzeźnik)
3. Fosa (feat. Kaja Paschalska)
4. control freeK
5. Strach
6. Re-analiza
7. KATHARSIS
8. Kim (feat. Vito)
9. Wybór
10. Było warto
11. Ty
12. Ona

W wersji preorderowej znajdziecie dodatkowo, m.in. utwór „Linie II” |przesłuchaj!|. Preordery mają zostać wysłane 27 marca.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ