DistrictAREA publikuje pierwszy klip z EPki „5 RANO” duetu Pękacz/Fleczer!

Równocześnie z klipem startuje preorder płyty, której premiera przewidziana jest na 22.06.2017.

Płytę możesz zakupić na stronie www.hypearena.pl oraz w sklepie wytwórni www.districtarea.pl

Fleczer to uznany w polskim środowisku hiphopowych producent, który tworzył bity m.in. dla Miuosha, Pelsona czy Chady. Wspólnie z Miuoshem stworzył album „Pan z Katowic”, który zdobył wyróżnienie Złotej Płyty. Pękacza szersza publiczność miała okazję usłyszeć przy okazji „Reprezentuje siebie” ekipy Bez Cenzury. Od tamtego czasu raper pozostawał raczej w podziemiu – jednakże najnowszym wydawnictwem rozpoczyna na nowo budowę swojej pozycji. Duet Pękacz/Fleczer w ramach akcji HypeArena wyda EPkę zatytułowaną „5:00 RANO EP”.

„5 RANO” to EP-ka, która swoim brzmieniem wbija się gdzieś pomiędzy klimat Włodiego i PR0BL3MU. Nie uznaje kompromisów, opisuje świat twardo i bezpośrednio. Brzmieniowo to nie jest łatwa płyta – ale jej klimat zbudowany poprzez bity i celne odniesienia do świata rzeczywistego wprowadza w słuchacza w świat dorosłego człowieka wkurwionego na otaczające go środowisko. Bez wątpienia starsi słuchacze znajdą tutaj pokrewną duszę. Z kolei młodsi dzięki „5 RANO EP” mogą dużo lepiej niż dotychczas zrozumieć na czym polega życie pełne wyzwań, obowiązków, sukcesów i porażek.

HypeArena okazała się akcją łączącą trzy pokolenia rapu – na początku otrzymaliśmy płytę młodego freestyle’owca Toczka o tytule „Na Granicy Szaleństwa”, następnie warszawski label wypuścił EPkę „Ptaki Drapieżne”, której autorami są Galeria oraz Golden Złote Twarze. Ostatnim projektem w ramach akcji jest EPka „5 rano”, autorstwa Pękacza i Fleczera.

Tracklista Pękacz/Fleczer – „5 rano EP”:

  1. 05:00 RANO feat. DJ Phunk’ill
  2. Anioły i Demony feat. Lutek
  3. Sam na sam feat. DJ Phunk’ill
  4. To feat. Jeżozwierz, DJ Ace
  5. Słychać?
  6. Złoty Środek feat. Lutek
  7. Gwizdek feat. DJ Phunk’ill (bonus track)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ