Pierwszy singiel Meritoom!

Jakiś czas temu na różnych profilach społecznościowych artystów związanych z DistrictAREA zaczęły pojawiać się filmy oraz odnośniki do owianego małą tajemnicą projektu „Meritoom”. Dziś nadszedł czas na ujawnienie pierwszych szczegółów na temat tego projektu.

TELEDYSK: SZCZUR ZSW / JOKERO „JAK WIADOMO” – SPRAWDŹ!

DistrictAREA opublikowała dzisiaj klip do utworu „Łap Marzenia”. Duet Meritoom tworzą Szczur i Jokero – dwaj raperzy, którzy razem współpracowali przy projekcie „Stara Szkoła”. Obaj raperzy pojawili się na płycie Polskiej Wersji „Notabene”. Zwrotkę Szczura możemy usłyszeć w utworze „Duchowa Wolność” (sprawdź!), natomiast Jokero dograł się do utworu „Odmieniec” (sprawdź!). Rok temu, przy wsparciu SSG został zrealizowany i opublikowany utwór „Jak Wiadomo”, zapowiadający cały projekt. Ostatecznie zdecydowała się go wydać wytwórnia DistrictAREA.

Szczegóły dotyczące wydania płyty „Stara Szkoła” obecnie pozostają nieznane. Jak jednak informuje DistrictAREA album „Stara Szkoła” to materiał, który bardzo dosadnie przedstawia otaczający nas świat. Spodziewać się możemy mocnych tekstów i bardzo dużej dawki dobrego rapu. Więcej na temat samego projektu dowiem się niebawem, natomiast w najbliższym czasie spodziewać się możemy kolejnych singli zapowiadających projekt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ