Arab gościnnie na albumie „INCOGNITO”

  • Pierwszy raz w mojej „karierze” prezentuję Wam klip w wydaniu kreskówkowym, coś nowego dla mnie. Zaryzykowałem trochę, bo jest to jeden z moich najlepszych numerów na tej płycie, ale jak to mówią, kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije – napisał Kacper na łamach swojego fanpage.

Teledysk ten promuje solową płytę reprezentanta HTA, pt. „Incognito”, która została wydana w wytwórni założonej przez niego, czyli Ghetto Music.

VIDEO-WYWIAD: KACPER HTA VS RAP-NEWS.EU – SPRAWDŹ!

GHETTO MUSIC przedstawia album „Incognito”. Po sukcesach złotego albumu „Gotowy na wszystko” oraz kolaboracji z Ganja Mafią, czego efektem była platyna za „Wiesz Co Się Kruszy” i złoto za „Wiesz Co Się Kręci” przyszła pora na piąty solowy album – „Incognito”.

Tytuł „Incognito” to pewnego rodzaju forma protestu na zaistniałą sytuacje – jak Arya Stark postanowiłem zostać człowiekiem bez twarzy by odnaleźć siebie, własną nirvanę i pokazać innym, że tak naprawdę liczy się „tu i teraz”. Wszyscy jesteśmy równi – bez względu na rasę, wyznanie czy status materialny, czasem wszyscy o tym zapominamy – mam nadzieję, że odpalając ten krążek będziemy o tym sobie przypominać.

Na albumie znajduje się wielu znamienitych gości, między innymi Sobota, Sarius, Ganja Mafia, Arab, Bezczel czy Szpaku. Za warstwę muzyczną w większości odpowiedzialny jest Gibbs oraz PSR. „Incognito” dostępne jest na półkach sklepowych 30 listopada 2017 roku.

Tracklista:
1. Intro
2. Wieje wiatr
3. Dym w płucach mam gęsty feat. Felipe
4. Duch feat. Arab
5. Sinusoida feat. Sarius
6. Lilia
7. Escobar
8. Chico feat. Fonos
9. Miasto grzechu feat. Szpaku
10. Chcą zmienić mnie feat. Jano PW, Sobota, Ostry
11. Dziewczyny z insta
12. Chcemy więcej feat. TPS
13. Skomplikowane feat. Bezczel
14. Dzieciak nie masz stylu
15. Outro

VIDEO-WYWIAD: KACPER HTA VS RAP-NEWS.EU | INCOGNITO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ