Na MaxFloRecTV trafiło aż „7 miliardów serc”.

Tak zatytułowany jest najnowszy singiel AeSPe z udziałem Grega.

Towarzyszy mu „podwójnie kolorowe” wideo. – Bez względu na kolor skóry, kraj pochodzenia czy geny rodziców, wszyscy rodzimy się równi – mówi AeSPe. Jak przedstawił to w klipie? Sprawdźcie sami!

W dzisiejszych czasach bardziej niż kolorowy z pewnością dziwi obraz czarno-biały. Nowe wideo w Laboratorium MaxFlo jest jednak kolorowe inaczej. – Każdy po urodzeniu jest taki sam. Bez względu na kolor skóry, kraj pochodzenia i geny rodziców rodzimy się równi. To świat z biegiem czasu nas zmienia i wpływa na nasze późniejsze działania – opowiada AeSPe. – Chcieliśmy z Gregiem, aby słuchacz się zastanowił, czy nie można by wrócić do pierwotnego stanu – by religia, kolor skóry czy przekonania polityczne nie budziły w nas nienawiści do innych – tłumaczy.

Za wszystkie kolorowe ujęcia odpowiada grupa 9 Liter Filmy (scenariusz i reżysera: Błażej Jankowiak). Produkcją muzyczną utworu zajął się Wizier Beats.

Teledysk do nowego singla AeSPe i Grega to nagroda za zajęcie 1. miejsca w internetowym konkursie „Muzyka przeciw przemocy”. Raperzy zwyciężyli sporą przewagą głosów – różnica między 1. a 2. miejscem wyniosła prawie 300 like’ów na Facebooku!

Wideo powstało w ramach projektu realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nidzicy, a współfinansowanego ze środków rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań pn. „Razem bezpieczniej” im. W. Stasiaka na lata 2016—2017.

Najnowszy krążek AeSPe, „Dystopię”, znajdziecie na kanale MaxFloRecTV na YT (kliknij TUTAJ! aby przejść). Album można także bezpłatnie pobrać ze strony maxflo.pl.

 

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ