TEDE z platynową płytą za wydane w 2003 „3H”

- Advertisement -

Trzyha, 3H: Hajs Hajs Hajs to absulutna legenda wśród wydanych przez warszawskiego rapera płyt. Był to pierwszy wydany własnym sumptem krążek w swojej wytwórni czyli Wielkie Joł. Na płycie znajdziemy takie klasyki m.in. „Wielkie Joł” będące po dziś dzień swoistym hymnem wytwórni, „Pili gin” czy „Zeszyt Rymów” z debiutującymi ówcześnie Sistars. Płyta zdecydowanie przełomowa stylistycznie, dla wielu wyznaczająca w rapie nowy kierunek, poruszająca chociażby temat pieniędzy, który w 2003 roku był tematem tabu #kmwtw.

Spektakularny powrót

27 listopada nakładem wytwórni Wielkie Joł oraz Polski Rap płyta „3H” dostała drugie życie za sprawą reedycji. Płyta ukazała się wówczas na wszystkich możliwych nośnikach: płytach CD, winylowych kasecie, dystrybucji cyfrowej oraz serwisach streamingowych.

Wczoraj ZPAV oficjalnie przyznał TEDE wyróżnienie platynowej płyty za sprzedaż „3H”. Wszystko to po niespełna 18 latach od premiery oraz półtora miesiąca po premierze reedycji. „CZASAMI NA SUKCES CZEKA SIE LATAMI ALE WTEDY PRZYCHODZ Z ZASKOCZENIA! D Z I E K I !!! SUPER ZE MNIE/ NAS WSPIERACIE. #HAJSHAJSHAJS #TRZYHA #PLATYNA #NWJ #WJNWJ – napisał na swoim Instagramie. Nam pozostało jedynie pogratulować.

Obecnie Tede pracuje nad swoją nową płytą „KA$ABLANCA” w warunkach domowego studio, najnowszy snippet możecie zobaczyć na instagramie szefa NWJ.

- Advertisement -

Najnowsze newsy

Kara reaguje na hejterskie komentarze

Młode Wilki powracają! Kolejna edycja wystartowała wczoraj, kiedy to poznaliśmy pierwszego gracza, który znalazł...

Kizo chciałby krwawej walki z Popkiem: 'Wierzę, że powalczymy w stójce'

Trwa wielkie odliczanie do drugiego starcia Kizo i Popka na Fame MMA. W lepszym...

Zwariowany numer i klip Osaki z Szymi Szymsem! Rzucają mięsem, rzucają błotem

"Ajajaj" to druga odsłona pierwszego oficjalnego albumu Osaki, który ujrzy światło dzienne już w...

Eraspe promuje debiutancką płytę. Sprawdź singiel 'WIARA'!

Choć do oficjalnej premiery płyty "21 gramów" zostały jeszcze niespełna 3 miesiące, to Eraspe...