Konflikt na linii Tede – Numer Raz trwa od dłuższego czasu. Temat wrócił po tym, jak Numer postanowił założyć koszulkę PLNY z zamalowanym logiem tej marki (podczas domowego remontu). Jak skomentował to TDF?

– Może to jest śmieszne, dla mnie średnio śmieszne. Śmieszne jest to, że pamiętam, jakie afery robił, żeby te rzeczy dostać i jak bardzo się cieszył, kiedy je dostawał. Wiadomo jaka jest sytuacja, już się nie lubimy i on je zamaluje, żeby pokazać, jak bardzo mnie pier*. – przekazał na Instagramie.

– Cała ta drama z Numerem, w Waszym odbiorze trwa od płyty „Karmagedon”, która wyszła wyszła w maju zeszłego roku i tam jest kawałek „Hoespicjum”, w którym poświeciłem część wspomnianemu Numerowi. I tam jest mowa o hajsie, który wisi i który powinien oddać. To hajs jest za ZAIKS – sprawa jest sprzed 10 lat. Od 10 lat Numer Raz wisi połowę tego hajsu, który musiałem zapłacić, to jest 5 tysięcy złotych. W tym kawałku tam rapuję, żeby oddał tą kwotę i ja wpłacę ją na hospicjum. Teraz chcę, żeby ją oddał, nie przekazując mi, ale żeby wpłacił ją na pomoc Służbie Zdrowia w walce z koronawirusem. 5 tysięcy złotych i taki kwit, że wpłaciłeś! – dodał.

Pełną wypowiedź znajdziecie na Instagramie („Insta Story”) @tedef.

Do słów Tedego postanowił odnieść się już Numer:

– Szkoda mi na ciebie czasu, jesteś strasznie chorym człowiekiem. Jesteś przećpanym, chorym człowiekiem. Radziłbym ci iść na odwyk albo zapisać się jakiegoś specjalisty, który pomoże ci w tych twoich psychicznych problemach. – oznajmił.

– Ani razu do mnie nie zadzwoniłeś ani nie napisałem, więc jeśli chodzi o honor, to ty go nie masz. Jeżeli chodzi o uczciwość, to całe życie pracowałem uczciwie – nigdy niczego nie ukradłem. Nie wiem, czy możesz to powiedzieć o sobie. Trochę jest to żenada, że szukasz poklasku i zasięgów obrażając innych ludzi, ale jak sam mówisz – karma wraca. – powiedział w kolejnej części video.

Video – @antonionumeraz.

2 KOMENTARZE

  1. No co ja Ci mogę napisać numer… Zjadłeś mnie całkowicie. Zaśpiewam sobie tak jak kiedyś Szymon Majewski o mnie se śpiewał:
    „Tede wsadź se w dupę kredę i odwiedź logopedę”
    Bang!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ