fot. kadr z klipu

Wytwórnia NWJ oraz marka PLNY® zaprezentowały teledysk do utworu „One Star” promujący nadchodzącą płytę Tede & Sir Mich „KARMAGEDON”. Wraz z klipem ruszyła przedsprzedaż zapowiadanego albumu!

NWJ i Asfalt Records łączą siły, a najnowszym efektem współpracy jest dystrybucja przez Asfalt Distro zbliżającego się wielkimi krokami albumu Tede & Sir Mich “Karmagedon”.

Najnowszy singiel duetu TEDE & Sir Mich promujący ten album to mocny i bezkompromisowy komentarz do rodzimej sceny hiphopowej uzupełniony o energiczny refren śpiewany przez Timona. W warstwie muzycznej Sir Mich ponownie stworzył dzieło monumentalne, a jednocześnie utrzymane w najlepszych aktualnych trendach.

Klip wyprodukowało Graffiti Films w kooperacji z ekipą NWJ. Reżyseria Pan Zgrywus, a za zdjęcia odpowiada Łukasz Balcerzak.

Wraz z premierą najnowszego klipu wystartowała przedsprzedaż albumu Tede & Sir Mich „KARMAGEDON”, który już teraz możecie zamówić tutaj: tede.shop i w Asfalt Shopie.

Premiera zaplanowana jest na 9 maja 2019 roku.

Jak poinformowało NWJ płyta dostępna w przedsprzedaży to wersja ekskluzywna, uzupełniona w dodatkowe utwory, a także specjalne okolicznościowe dodatki związane z albumem między innymi: kartę PLNY Joker, naklejkę oraz naprasowankę. Zdjęcie na okładkę wykonał Jan Kriwol, a produkcją zajęła się firma PLNY®. Kolekcja inspirowana okładką jak zwykle pojawi się w sprzedaży w okolicach premiery płyty.

Dodatkowo, jeszcze przed premierą albumu do rąk słuchaczy trafi limitowany, winylowy maxisingiel między innymi z utworem “One Star”.

Drop i podpisywanie płyty przez TEDE i Sir Mich’a będzie miało miejsce 21 lutego w warszawskim Asfalt Shopie na Kredytowej 8 w Warszawie. Zapraszamy!

Wydarzenie na fb: wejdź!