fot. mat. pras.

Na TEDEWIZJI pojawił się kolejny utwór z płyty: Tede & Sir Mich „KARMAGEDON”, zatytułowany „7iedem”. Gościnnie dograł się kanadyjski reprezentant NWJDT The Artist.

Kawałek ten dotychczas dostępny był tylko dla posiadaczy wersji „KARMAGEDON XL” na CD. Teraz trafił na Youtube i jak informuje NWJ – już niebawem pojawi się także w innych platformach cyfrowych.

Płyta Tede & Sir Mich zatytułowana „KARMAGEDON” – to najnowszy album w dorobku tego duetu. „KARMAGEDON” jeszcze przed premierą znalazł się na 1 miejscu listy bestsellerów empik’u, a następnie zadebiutował na szczycie oficjalnej listy sprzedaży OLIS. Gościnnie na „KARMAGEDONIE” pojawiają się: Zbuku, Timon, Agata Buczkowska, Setka, Pan Zgrywus, Tymek, Teabe, JNR, Mosad, Wac Toja, Abel, Fokus, Gedz, Dwa Sławy, Te-Tris, Otsochodzi, Włodi, Książę Kapota oraz kanadyjski raper DT The Artist.

Wszystko wskazuje na to, że jest to kolejny przełomowy album w dyskografii TEDE, więc nie przegap i zamów „KARMAGEDON” już teraz na stronach WWW.TEDE.SHOP, WWW.ASFALTSHOP.PL oraz w sieci empik lub słuchaj online!