fot. kadr z klipu

Wytwórnia Wielkie Joł oraz Polski Rap przygotowali dla fanów wyjątkowe wydawnictwo – reedycję legendarnego albumu „TEDE – 3H: Hajs Hajs Hajs„. Wydawnictwo ukaże się jednocześnie na wszystkich nośnikach: płytach CD i winylowych, kasetach oraz w dystrybucji cyfrowej i serwisach streamingowych.

3H: Hajs Hajs Hajs” to pierwszy album wydany własnym suptem przez Tedego w jego własnej wytwórni – Wielkie Joł. Album dopracowany pod każdym względem, na którym towarzyszyła mu elita ówczesnej sceny hip-hopowej – już w pierwszym utworze gościnnie pojawia się zespół Sistars, a za produkcję całej płyty odpowiadają m.in. O.S.T.R., Camey, IG$, JanMario oraz sam raper. Z tego albumu pochodzi legendarny utwór „Wielkie Joł” , bedący po dziś dzień hymnem wszystkich wydarzeń związanych z Wielkim Joł.

Wszystkie nagrania z albumu zostały poddane cyfrowemu remasterowi przez Sir Micha. Poligrafię wiernie nawiązującą do oryginalnej wykonał Pan Zgrywus, wykorzystując zdjęcia Tedego z okresu powstawania płyty autorstwa Rafała Wielgusa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here