fot. Tede&Fu

Po ponad miesięcznym preorderze 8. albumu Fu, „Personality” trafia na serwisy streamingowe. Artysta zdradza również, kto dograł się do remixu singla „Szok”. Fu i Visioners Label zapraszają do odsłuchu. 8 solowy album Fusznika już online!

Na Personality” legendarny ZIP z niepowtarzalnym flow serwuje swoim fanom nie lada gratkę, tym razem łącząc siły ze znanym i utalentowanym producentem Sir Michem oraz gośćmi. Singlem promującym wydawnictwo był Szok”. Na streamingach i wydaniu fizycznym “Personality” znajdziecie również bonus track z remixem tego kawałka, na którym gościnną zwrotkę zapodał Tede. Obok Tede usłyszeć można również w tym remixie rapera Mosad i rapera z Kanady, DT The Artist.

Takie zestawienie dwóch mocnych osobowości robi robotę! A Fu tak wspomina znajomość z Jackiem sprzed lat: – Tede to ziomuś, którego znam od 96’ roku. Razem kręciliśmy za małolata lolki jak Jacek jeszcze mieszkał na Polnej, na Śró. Zawsze między nami była sztama, a wbrew temu co się działo i co ludzie gadali, zawsze miałem dobrą opinię na jego temat. Szanuję gościa za całokształt muzyczny i za to, że zawsze robił swoje nie patrząc na innych.

Od dziś możecie posłuchać tego kawałka i wiele innych numerów zPersonality” na wszystkich serwisach streamingowych. Wydanie fizyczne albumu cały czas jest dostępne na visioners.pl.