Jak was informowaliśmy w piątek, 12 października, Tede i DJ Tuniziano udzielili wywiadu  w Radiu Kampus. Wizyta związana była z premierą nowego mixtape’u „Howwa 3”.

Jeżeli nie mieliście okazji przesłuchać całego wywiadu to ciekawym aspektem rozmowy  była kwestia współpracy  polskich raperów z amerykańskimi artystami. Tede, wspominał już przy współpracy Buczera z Lil Wayn’em, że zwrotki raperów ze stanów są do kupienia za kilka tysięcy dolarów i większość oldskulowych artystów pisze zwrotki i sprzedaje je w europie.

Ale może jak wpadnę do Ameryki, kogoś spotkam i zaproszę. Ja mam trochę inne podejście do tego. Na przykład nie do końca wierzę w to, że fani zespołu Slums Attack kumają, kto to jest Masta Ace i o czym on tam nawija w tym kawałku „The Bridge” [chodzi kolaboracje  SLU z płyty  „CNO2” – red.] – powiedział. – Myślałem kiedyś o zaproszeniu Young Chrisa, ale nie mam do niego namiaru. My Polacy możemy zapraszać albo oldschoolowców, albo piątą ligę. Na wyższe ligi nas nie stać.

4 KOMENTARZE

  1. nie jestem fanem peji ale kur.. tedziku nie rob z ludzi upośledzonych nie jeden wie tyle ze by cie zagiął o starej szkole rapowania

  2. a twoi fani kumaja masta ace ?? twoi fani wiecej wiedza sa lepsi?? czy tłuszcz ci siada na mózg już ? twoi fani wiedza tyle co i Rycha

ZOSTAW ODPOWIEDŹ