fot. @TDFTEDE

W ostatnim czasie ponownie uaktywnił się konflikt między TDF-em a Numerem Raz |info!|.

Tede zarzucił Numerowi, że jest mu winny pewną sumę pieniędzy: – (…) To hajs jest za ZAIKS – sprawa jest sprzed 10 lat. Od 10 lat Numer Raz wisi połowę tego hajsu, który musiałem zapłacić, to jest 5 tysięcy złotych. W tym kawałk

Na to wszystko szybko odpowiedział na Instagramie Numer: – Ani razu do mnie nie zadzwoniłeś ani nie napisałem, więc jeśli chodzi o honor, to ty go nie masz. Jeżeli chodzi o uczciwość, to całe życie pracowałem uczciwie – nigdy niczego nie ukradłem. Nie wiem, czy możesz to powiedzieć o sobie. Trochę jest to żenada, że szukasz poklasku i zasięgów obrażając innych ludzi, ale jak sam mówisz – karma wraca.

Jak na te słowa Numera zareagował Tede?

– Ty nie zdajesz sobie sprawy z tego, że przez dwa lata nie miałeś ze mną kontaktu, więc jak mogłeś załatwić tę sprawę? Jak ty mogłeś mówić, że jestem naćpany, przećpany, czy cokolwiek, jak ty mnie w ogóle nie widziałeś na żywo przez dwa lata. Ty nic, stary, o mnie nie wiesz. (…) Jeżeli ty mówisz, że jestem naćpany, przećpany – i to jest twój główny argument w tej całej historii, a w dodatku, że cię okradłem, to ty idź kur* od razu na milicję – niepotrzebnie tobie uwierzyłem parę lat temu. Po rozmowie z kolegami stwierdzam, że nie powinienem był tobie wierzyć.

Pełna wypowiedź – obejrzyj poniższe video:

Tede odpowiada Numerowi Raz: 'Myślenie nigdy nie było twoją mocną stroną'

Tede odpowiada Numerowi Raz: 'Myślenie nigdy nie było twoją mocną stroną'

Opublikowany przez RAP Z INSTA Środa, 25 marca 2020

1 KOMENTARZ

  1. Lubię ich obydwu wychowałem się na ich wspólnych płytach. Ale widzę że to co teraz robią to jakaś porażka dwóch dorosłych facetów wywala brudy na stronach internetowych. Ale jak się nie gra koncertów i nie sprzedaje płyt to trzeba robić wokół siebie szum popularność wzrasta wtedy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ