Tau: „Bóg zawsze ma dla mnie rozwiązanie

Tau od 2013 roku jest właścicielem wytwórni Bozon Records, w której promuje swoją osobę oraz takich artystów, jak m.in. Anatom czy Edzio. Żyjemy w świeci, który obraca się „monetami”: „Hotel, paliwo, jedzenie, stawka, nagłośnienie, klub, a to wszystko dzielone na 3 osoby (gramy z biletów, a nie za stawki). Muszę co miesiąc zapłacić podatek, drugi podatek, pracowników, biuro, utrzymanie rodziny. Skąd się to bierze, że u mnie zawsze jest „na styk”? Większość ludzi słuchających moich płyt nie kupuje ich. Nie oceniam ich, nie sądzę. Kwestia zrozumienia sytuacji” – wyliczył Tau, który postanowił skomentować nieprzychylne komentarze płynące w jego stronę, jakoby miał zarabiać na „naiwności” katolików.

Mam dwie pary spodni, prawie 15 letnie psujące się auto, mieszkanie na kredyt i średnio kilka koła na koncie, na ruchy. Kiedy wyprodukowałem i wypromowałem album ON (a zrobiłem to dzięki temu, że zamówiliście preordery) zapłaciłem turbo podatek i zostało mi… 70 zł na koncie. Dosłownie. Pamiętam jak siedziałem w aucie i poczułem lęk, że tego wszystkiego nie udźwignę. I wtedy powiedziałem: Jezu, Ty się tym zajmij. I przyszedł pokój.Mam na utrzymanie rodziny, mam co jeść, mam gdzie spać, na paliwo aby pojechać na spotkanie i koncert, póki co wystarcza. W dużych miastach większa frekwencja koncertowa, a co za tym idzie wyrównują się straty z poprzednich miesięcy. I super. Nie dygam. Bóg zawsze ma dla mnie rozwiązanie. Znam to z praktyki i teorii: „Ale szukajcie najpierw Królestwa Bożego i sprawiedliwości jego, a wszystko inne będzie wam dodane. ” (Mat. 6:33). Co to oznacza? Nie przejmuj się pieniędzmi. Przejmuj się lepiej tym czy żyjesz w łasce uświecającej oraz czy znasz wolę Boga wobec własnego życia. Pieniądze na nic ci się nie przydadzą, gdy nadejdzie śmierć. Bóg osądzi nas z miłości, a nie posiadłościDziękuję Bogu, że nie jestem bogaczem i nie mam pragnień by nim być. Bo mogę dopłacić 1000 zł do tego,że… czynię ludziom dobro (sic!) I to jest heroiczny czyn? Jezus zapłacił śmiercią abym miał życie wieczne I to mnie zawstydza. „Ja chcę tak żyć …”. Do zobaczenia na koncertach” – czytamy dalej.

Kielecki raper aktualnie podczas koncertów promuje swój ostatni solowy album, pt. „ON”.  W listopadzie oraz grudniu będziemy mogli na żywo usłyszeć go w takich miastach, jak Chrzanów, Gdańsk, Koszalin, Reda, Wałbrzych, Jelenia Góra, Wrocław, Zielona Góra czy Gorzów Wielkopolski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ