fot. kadr z klipu

Na 4 grudnia zaplanowano premierę kolejnego solowego projektu Taua, pt. „IKONA”. Promocję nadchodzącego wydawnictwa otworzył singiel „Kod”, który został świetnie przyjęty przez słuchaczy. Tym razem przyszedł czas na numer z jednym z najbardziej zaskakujących gości – Małachem.

Utwór „Pora wracać”, do którego warstwa muzyczna została przygotowana przez lxvw.xo – jest hołdem dla rapu z przekazem, na którym wychowali się obaj raperzy oraz ich konfrontacją z trudną przeszłością.

Opis:

Pierwowzorem ikon były pochodzące z I wieku portrety grobowe odnalezione w Egipcie. Przedstawiały one wizerunek osoby, która po śmierci została pochowana wraz ze swoją ikoną. Współcześnie znane nam ikony przedstawiają wizerunki chrześcijańskich świętych. Koncepcja albumu wyraża tę rzeczywistość w następujący sposób – każdy Człowiek rozpoczyna swoje życie jako Ikona stworzona na Obraz Boga.
 Zapisujemy ją poprzez czyny, słowa i myśli, a proces tworzenia obrazu naszego życia kończy się wraz z naszą śmiercią. Jakie było życie – taka będzie Ikona. W tytułowym utworze autor płyty zadaje pytanie, które jest rdzeniem tej metafory: ,,Jaka jest Twoja Ikona? Rozświetlona? A może bardzo mroczna – wielka rozpacz…?”.
 Najnowszy album, to aż 20 utworów i 7 gościnnych występów, które zaskoczą wielu słuchaczy. To m.in. BRO, Małach, Sarius, Zbuku, czy ks. Bartczak. Jak prezentuje się Ikona Tau? Przekonamy się już 04.12.2020 r., gdy odbędzie się sklepowa premiera wydawnictwa. Do tego czasu ,,Ikonę” zamawiać można w preorderze na www.BozonRecords.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here