fot. Fryderyk Slezak

Od dziś (10.09) na MaxFloRecTV oraz w serwisach streamingowych dostępny jest numer „OhMyGod” Vixena. To ostatnia pozycja ze „100% EP”. Utwór znajdzie się także na trackliście długogrającego albumu „Serce”. W MaxFloSklepie trwa przedsprzedaż tego dwupłytowego wydawnictwa, które ukaże się w październiku.

„100%” to 4. i ostatnia z zapowiedzianych na ten rok przez Vixena EP-ek. W zestawieniu z poprzednimi tegorocznymi krążkami jest on najbardziej zróżnicowany pod względem muzycznym. Emocją przewodnią towarzyszącą jego tworzeniu było zmieszanie. Premierowe „OhMyGod” dołączyło do wcześniejszych „Wyszliśmy na ludzi” oraz „Lucky” z gośc. udziałem Pokahontaz. Autorem bitu do najnowszego singla Vixena jest Faded Dollars. Realizacją wizualizacji do numeru zajęła się natomiast ekipa 3/4udgsLab.

Pod tym adresem: maxflosklep.pl zamawiać można dwupłytowy album Vixena zatytułowany „Serce”. Wydawnictwo zawierać będzie pozycje ze wszystkich tegorocznych EP-ek artysty poszerzone o zupełnie nowe utwory. Wśród dotychczas ujawnionych gości, którzy pojawią się na „Sercu” znaleźli się: Pokahontaz, Gedz, B.R.O, Lilu oraz Teabe.

„OhMyGod” oraz pozostałe numery ze „100% EP” dostępne są już w większości serwisów z muzyką cyfrową: soundline.biz/Vixen100EP.