fot. mat. pras.

Bonson zaserwował nam kolejny singiel zwiastujący płytę zatytułowaną „Królu złoty”, która ujrzy światło dzienne nakładem wytwórni Def Jam Recordings Poland.

„AHA” – to jeden z 11 utworów i jeden z tych, które podkreślają niezwykłą różnorodność nowej produkcji szczecińskiego rapera.

  • Najnowszy singiel pt. „AHA”, to swoisty testament. Nostalgiczny utwór wzbogacony jest o prywatne zdjęcia Bonsona, które poszerzają liryczną historię rapera. – czytamy w opisie na YouTube.

Złoty Król to ironiczne odwołanie do osobowości Bonsona. Artysta znany jest z dość hulaszczego trybu życia, sukcesywnie jednak w jego życiu następuje stabilizacja. Stara się opierać pokusom, mimo to demony często czekają za rogiem i nie zawsze udaje się odeprzeć ich atak. „Król się bawi, złotem płaci„, ale czy wszystko złoto, co się świeci? Czy wszystko jest tak kolorowe i fajne jak się wydaje?

Wydawnictwo w wersji preorderowej składać się będzie z 11 utworów oraz dwóch bonus tracków. Artysta nie współpracował jeszcze przy żadnej swojej płycie z tyloma producentami, co pokazuje szeroki przekrój albumu.

1. Najlepsze rzeczy prod. ClearMind
2. Nikt tu prod. AWGS
3. Zepsuty ludzik prod. AWGS
4. Szminka na szkle prod. SoulPete
5. Bracie mój prod. Winyla Trzaski
6. Mama Tried Her Best prod. AWGS
7. Mała Lady Punk prod. Ramzes
8. Złap mnie prod. Pelo
9. Vibe Killer prod. Barto’cut12
10. Aha prod. AWGS
11. Noc polarna prod. Pelo
Bonus Tracks
1. Hit The Road prod. Ramzes
2. (Nie) Najlepszy prod. Carter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ