fot. mat. pras.

Mimo, iż w trakcie promocji jest pierwsza legalna solowa płyta Woytaza WTZ, pt. „Koronacja przegranego” |szczegóły!|, to wytwórnia Tacto Label ogłosiła właśnie, że do jej szeregów wstąpili Jokero i Szczur ZSW, czyli zespół Meritoom!

Ich poprzedni krążek ukazał się pod koniec 2017 roku nakładem DistrictAREA i zebrał pozytywne komentarze zarówno słuchaczy, jak i osób z branży hip-hop’owej. To zmotywowało duet do nagrania kolejnego albumu, który tym razem zostanie wydany przez nowo powstałą wytwórnię Tacto Label:

– Drodzy! Nawet nie wiecie, jak cieszymy się z publikacji Wam tej informacji. Oficjalnie do #tactoteam dołączyło Meritoom, które ma już na koncie jedną wydaną płytę, a wydanie drugiego krążka chłopaki powierzyli nam. Premiera nadchodzi! A w zapowiedzi i oczekiwaniu na nią pojawią się trzy single promujące. – przekazali przedstawiciele labelu.

Dotychczasową twórczość Meritoom znajdziecie klikając: tutaj!

View this post on Instagram

🔥 MERITOOM w Tacto Label 🔥 Drodzy! Nawet nie wiecie jak cieszymy się z publikacji Wam tej informacji. Oficjalnie do #tactoteam dołączyło Meritoom, które ma już na koncie jedną wydaną płytę, a wydanie drugiego krążka chłopaki powierzyli nam 📣 Premiera nadchodzi! A w zapowiedzi i oczekiwaniu na nią pojawią się trzy single promujące 💿💿💿 Znacie Meritoom? Jeśli tak to dajcie znać czy jesteście podekscytowani tak samo jak my! Wszystkich chcących zapoznać się w twórczością chłopaków zapraszamy do przesłuchania ich produkcji: ➡ https://www.youtube.com/results?search_query=metritoom #meritoom #szczur #szczurzsw #joker #jokero #tactoteam #tactolabel #polskirap #polskihiphop #polshrap #premiera #bit CD #płyta #polskichłopak #polishboy #polishman #warsaw #i #red #black #kontrakt #wspolpraca #photoshoot #dobrebopolskie

A post shared by Tacto Label (@tacto.label) on