fot. źródło: @tacohemingway

„Jarmark” / „Europa” – to dwupłytowy solowy projekt Taco Hemingwaya, który po rocznej przerwie wydawniczej postanowił dać swoim fanom. „Dać” to słowo klucz w tym wszystkim, bowiem raper udostępnił właśnie kawałki z „Jarmarku” na YouTube, do serwisów streamingowych oraz do pobrania na pobierz.jarmarkeuropa.com.

  • Tak jak mówiłem rok temu — moja muzyka zawsze była, jest i będzie darmowa. – podkreśla Taco.
  • Jarmark” jest moją pierwszą płytą od „Trójkąta warszawskiego”, na której nie rapuję o swojej obecnej sytuacji; no, z wyjątkiem jednej jedynej linijki (pozdrawiam @golecuorkiestra ). Znajdziecie tu trochę storytellingu (trylogia „Łańcuchów”, „Szczękościsk”, „1990s Utopia”), garść wspomnień dziecięcych i nastoletnich (ciąg trzech piosenek po drugim „Łańcuchu”), kilka domorosłych obserwacji społecznych („Influenza”, „Panie, to Wyście!”, „Polskie Tango”).
    Dziękuję wszystkim, którzy pracowali nad albumem. Jestem wam wdzięczny bardziej niż potrafię to ubrać w słowa. Bez was wszystkich jedyne co mógłbym robić to co najwyżej pisać teksty i nagrywać je na dyktafon, bo poza tym nie potrafię robić zupełnie nic.
    – dodał.

Który kawałek z „Jarmarku” najbardziej przypadł Ci do gustu? Napisz nam w komentarzach na portalu.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here