fot. @ciociaewaaa_foto

Świetne wieści napłynęły do nas z obozu DIIL Gang, a konkretniej od Szweda SWD, który świętuje swoje 30 urodziny. Przy okazji zdrowia i wszystkiego najlepszego od redakcji rapnews.pl!

Szwed w ostatnich latach współpracował z czołówką polskiej rap sceny: Hemp Gru, Jetlagz (Kosi x Łajzol), Deżawi (Dudek P56, Żary, INKG), Jongmenem i wieloma innymi osobami. Aktualnie jest w trakcie przygotowywania kilku projektów, m.in. solowej płyty Nizioła. Sam również snuje swoje wielkie plany. Jakie?

  • Skończyłem 30 lat. Moja rodzina i przyjaciele zorganizowali megaaaa niespodziankę. Dziękuję wam, że jesteście! Dało mi to porządnego kopa energii. 🙏 Projekty w drodze i nie tylko hip-hopowe, ale o tym dowiecie się w najbliższym czasie. 2020 przyniesie mój album producencki, do którego zbieram sie latami… ale już wiem, że będzie!😎 Wszystkiego, co najlepsze dla was ode mnie. ;) – przekazał w social mediach.

Szczegóły – jak na razie – nie są jeszcze znane, ale można spodziewać się tego, że projekty, nad którymi pracuje Szwed, będą dopracowane do perfekcji.