fot. @ciociaewaaa_foto

Szpaku jest aktualnie w trakcie tworzenia kolejnej solowej płyty zatytułowanej „DZIECI DUCHY”, która powstaje we współpracy z jednym producentem – Kubim. Czyżby nie została ona wydana nakładem wytwórni BOR Records? Sprawdźcie poniższy komunikat młodego rapera:

  • Siemano, szybki wpis ode mnie, nadchodzą wielkie zmiany. Z dniem dzisiejszym powstaje coś całkowicie nowego czyli ,,GUGU,, i nie będzie to tylko nowy kanał na YT z muzyką. Tworzymy coś całkowicie innowacyjnego, chcemy połączyć świat horroru ze światem baśni i muzyki. Coś jak film Labirynt fauna. „GUGU„ będzie zrzeszać ludzi z niekończącymi się pokładami wyobraźni oraz fanatyków dobitnie szczerych teksktów, trapowego brzmienia i świata fantasy. Ktoś zapyta: a co z BOR’em? Kibicuje chłopakom na maxa i zawsze będę ich wspierał, a tyle ile dał mi Paluch pewnie nie spłacił bym nigdy, ale chcę stworzyć coś zupełnie nowego, chcę stworzyć moje dziecko, coś co wykracza poza muzyczne, estetyczne i wyobrażalne ramy. Pozdrawiam! W piątek pierwszy klip z tego kanału ,,Kochaj mnie,, 🕷🕷🕷🕷🕷🕷🕸 – przekazał Szpaku w mediach społecznościowych.

Nakładem labelu prowadzonego przez Palucha, ukazały się dwa albumy Szpaka: „BORuto” (limitowane wydawnictwo) oraz „ATYPOWY” (2x platynowa płyta).

Co sądzicie o tej zmianie Szpaka?

https://www.instagram.com/p/B6LWmBMB1WP/