fot. @ciociaewaaa_foto

Szpaku to barwna postać na polskiej rap scenie. Można rzec, że otrzymuje tyle samo wsparcia, jak i hejtów. Wczoraj kontrowersje wywołał jego najnowszy singiel „Młody 2Pac”, w którym przekazał kilka słów wszystkim złorzeczącym mu osobom oraz skierował cztery wersy w stronę Palucha: „Co do BORu – nic nie powiem na chłopaków; Paluch oddał całe serce, moje bije tu dla trapu; Nie miej żalu, kibicuję, trzymam kciuki; Słuchaj się serca, nie tych, co żyją z lizania ci dupy„.

O komentarz dotyczący Szpaka został poproszony Kacper HTA. Jakie jest jego zdanie na temat osoby i twórczości rapera z Morąga?

  • Typ dawno skreślony. Nie szanuję ludzi, którzy patrzą na świat przez pryzmat followersów. – przekazał na Instagramie raper.
  • Plus te single, w których uważa, że jest „Nigga” (chciałbym zobaczyć wykon live na Brooklynie – na bank „real Niggas” by się ucieszyli). – dodał.

A co Wy sądzicie o Szpaku? Piszcie nam w komentarzach!

Wszystkich fanów ulicznego rapu odsyłamy na Spotify, gdzie znajdziecie playlistę „Uliczny rap”. Aby dodać ją do ulubionych wystarczy kliknąć ❤️.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ