fot. kadr z klipu

Szesnasty jest obecnie w trakcie promocji najnowszego krążka „Pan poczeka”, który jest kontynuacją trylogii zapoczątkowanej w 2015 roku albumem „Tego Pan nie poskłada” (rok później – „Pan tu nie stał”).

Właśnie do sieci trafił kolejny singiel zwiastujący ten projekt. Tym razem raper postanowił wypuścić „Runningback16”, do którego warstwę muzyczną przygotował SecretiveSuicide. Klip to dzieło DistortMedia.

„Pan poczeka” oferuje charakterystyczne dla artysty kąśliwe wersy, w których quasi satyrystycznie komentuje otaczającą go rzeczywiść. Melodyjne flow w połączeniu z bardzo muzycznymi podkładami tworzą prawdziwą mieszankę wybuchową. Wokalnie gospodarza na płycie wsparło dwóch tajemniczych gości. W gronie artystów, którzy znajdą się na nadchodzącym wydawnictwie są: Bober i Słoń WSRH! Singiel z udziałem tego pierwszego jest dostępny od wczoraj na YouTube (sprawdź utwór „O…”!).

Premiera albumu zaplanowana jest na 27 września. Na „Pan poczeka” znajdzie się 12 utworów (+2 dodane do wersji preorderowej).

Tracklista:
1. Neony (prod. SecretiveSuicide)
2. Runningback16 (prod. SecretiveSuicide)
3. Ciuciubabka (prod. VBS)
4. Glicz (prod. Radek Makowski)
5. Serduszko ref. Pavulo (prod. Vix.N)
6. Mvszv i Niedźwiedź ft. Słoń (prod. FANTOM)
7. Dla Hajsu (prod. Radek Makowski)
8. PubFiction (prod. P1NX)
9. Bal (prod. Radek Makowski)
10. O… ft. Bober (prod. Morte)
11. Może wpadniesz? (prod. FANTOM)
12. Outro (prod. Morte)
WERSJA PREORDEROWA:
13. W cudzysłowie (reprod. Morte)
14. TAYET LOD ft. Pavulo REMIX (remake CatchUp, SecretiveSuicide)

Preorder dostępny na queshop.pl.