Bandura i Hellfield promują album „CARTEL”

Właśnie miejsce miała premiera teledysku do utworu „Cartel”, kolejnego singla Bandury i Hellfield’a z ich nadchodzącego albumu pod tym samym tytułem. W kręconym w Los Angeles i Berlinie teledysku udział bierze syn legendy rapu z Compton, Eazy’ego E!

Po takich singlach jak „Las Vegas Parano”, „Nie patrz wstecz” z Białasem, czy „Feniks” z Beteo, artyści z CracHouse nie zwalniają tempa! Za produkcję nowego singla odpowiada duet producencki Hellfield i Divix. Teledysk został nakręcony w Los Angeles oraz Berlinie. Na obrazku można zobaczyć m.in. kultowe dzielnice Los Angeles – Compton oraz South Central, z których pochodzi śmietanka amerykańskiej sceny rap – Eazy-E, Ice Cube, Dr Dre, The Game, DJ Mustard czy Kendrick Lamar. W teledysku pojawił się także syn Eazy’ego E, a ujęcia nawijek Hellfield’a zostały nagrane pod domem rodzinnym Legendy Rapu z Compton. Bandura z kolei nagrał swoją zwrotkę w Berlinie.

Teledysk nakręciliśmy podczas naszych muzycznych podróży” – mówi Hellfield. „Żyjemy rapem i tym, co robimy, latamy po świecie i robimy muzykę. Będąc w Los Angeles, zrobiliśmy z Divixem kilka rzeczy muzycznie jako producenci. Artyści z LA mają niesamowitą energię, współtworzyli rap, do dzisiaj mają ogromny wpływ na światowy rynek – to dla nas niesamowita przygoda i przyjemność, że mogliśmy nagrać ujęcia w tak historycznym miejscu oraz popracować z nimi w studiu. Jest w nas bardzo dużo szczerej zajawki, stąd takie szalone pomysły. Nie chcemy się ograniczać, a świat stoi otworem – czy to LA, Berlin czy Polska – muzyka jest jedna, a jedyne granice są w nas samych” – dodaje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ