fot. @ciociaewaaa_foto

Znakomicie przyjęta 3. edycja pierwszej polskiej ligi battle rap w Polsce nie mogła przejść obojętnie w mediach hip-hopowych i muzycznych. Kilka minut na „RAP NOKAUT” poświęcili Proceente, Numer Raz i Marcin Flint, którzy w podcaście Codziennej Gazety Muzycznej wypowiedzieli następujące słowa:

  • Walka Frosti Rege x Oxon ma już kilkaset tysięcy wyświetleń i ludzie się trochę pastwią nad Frostim, że dostał niezłe baty od Oxona, co chyba obiektywnie ciężko zanegować. Byłem na tej bitwie, akurat tej walki nie widziałem – musiałem poświęcić się życiu rodzinnemu – ale bardzo mi się podobała Koro z Toczkiem i moim zdaniem to była najmocniejsza walka tego wieczoru. Całość poprowadzona bardzo fajnie przez Admę… – ocenił Proceente.
  • Była cała masa ludzi, wszyscy bawili się świetnie, bo to faktycznie jest bardzo efektowne, budzi emocje. Super ogląda się te walki acapella. Nie przygotować się do takiego pojedynku, to jest samobójstwo, seppuku.

„RAP NOKAUT 4” już w czerwcu! Chcesz być na bieżąco? Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Proceente, Marcin Flint i Numer Raz o RapNokaut 3! cz.1

🗣 Proceente, Marcin Flint i NumerRaz rozmawiają o RapNokaut 3 podczas cgm RAP PODCAST! Pozdrawiamy!Sprawdźcie co mają do powiedzenia ;) A jeśli chcecie obejrzeć jakie jeszcze tematy poruszali to wszystko znajdziecie poniżej!

Opublikowany przez Rapnokaut Czwartek, 27 lutego 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ