fot. @emilsiwik

Ubiegły rok był dla Kizo bardzo owocny. Raper wypuścił dwie solowe płyty („Pegaz” oraz „Złoto i biel”), a także projekt Chillwagon. Ponadto, zadebiutował również w klatce. Niestety podczas Fame MMA 4 musiał uznać wyższość swojego przeciwnika – Marcina „Mielonidasa” Makowskiego.

Co szykuje na 2020 rok? Plany Kizo są naprawdę ambitne i powoli realizowane. Na pewno nie zabraknie muzyki, m.in. kolejny solowy album oraz wspólny projekt z Bonusem RPK i Jongmenem Heavyweight. Kolejna walka? Oczywiście. Trójmiejski raper już jest w okresie przygotowawczym do swojego kolejnego pojedynku. To nie wszystko, bowiem Kizo zapowiedział program video – „MY TO SUKCES”.

  • Na wstępnie dziękuję bardzo za tak dobry odbiór numeru „MŁODY TYTAN” – jest to dla mnie ważne. Na jakiś czas moje wydawnictwa zawieszam, bo pracuję nad naprawdę solidnym albumem „POSEJDON”, który ukaże się na jesień, ale… ruszamy z moim programem video o nazwie „MY TO SUKCES”, który nie będzie standardowym vlogiem, tylko dokumentem z powstawania albumu, przygotowań do Fame MMA 7 oraz nie zabraknie gości specjalnych z dziedzin muzyki i sportu, testów szybkich aut, podróży, jedzenia i oczywiście potężnej beki. Program prowadzony będzie przez @filip_sadowski. Teraz najważniejsze! Na końcu każdego odcinka będzie Q&A, po 10 pytań, które będą od Was i nie będą anonimowe (będzie imię i nazwisko). – przekazał w mediach społecznościowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ