Daniel, „strzelec” z koncertu Tego Typa Mesa, odpowiedział na oświadczenie rapera odnośnie zajścia z HH Kempu (przeczytaj stanowisko artysty-tutaj!) Jego zdaniem z całej sytuacji były dobre wyjścia, z których Mes nie skorzystał.

Żeby było jasne-były dobre wyjścia z tej sytuacji: mogłeś to olać albo zwrócić mi uwagę w normalny sposób”-uważa Daniel i dodaje, że strzelał również wodą w Quebonafide podczas jego koncertu w Mogilnie i jego zachowanie było z goła odmienne od reakcji Piotrka.

Nadstawiał twarz się uśmiechając, potem rzuciłem pistolet im na scenę i jego hypeman zaczął dalej w niego ładować„- wspomina fan.

Daniel zwraca również uwagę na fakt, że nie strzelał on do Mesa od samego początku jego koncertu i pyta się Piotrka czy pamięta ile razy do niego strzelił.

Odpowiedź to RAZ, JEDEN raz.

„Strzelec” twierdzi, że Mes próbuje teraz obrócić wszystko w żart (stąd wstawka o pelerynkach dostępnych na stronie alkopoligamii), bo uświadomił sobie, że traci na popularności.

Teraz chcesz z tego zrobić żart i podejść do tego „na luzie”, bo Ci słupki spadają. Zachowujesz się tak samo jak gazeta, do której piszesz felietony„- oskarża Piotrka Daniel.

Odpowiada również na stwierdzenie Mesa dotyczące przeszkadzania osobie pracującej w wykonywaniu zawodu. Jak pamiętamy Piotrek zasugerował byśmy spróbowali oblać wodą taksówkarza lub ochroniarza w klubie. Jednakże Daniel słusznie zwraca uwagę na fakt, że pomiędzy wymienionymi zawodami, a profesją rapera, jest znaczna różnica.

Raper, Taksówkarz, Ochroniarz, Sprzątaczka- znajdź różnice bystrzaku

Daniel pisze również, że Mes mógł przyjąć wyzwanie wyjścia z nim na freestyle zamiast uciekać na backstage, ale jakby co, to propozycja jest nadal aktualna.

Mogłeś przyjąć wyzwanie na freestyle i skończyć karierę albo uciekać na backstage. Wybrałeś to drugie (…) Nie wiem ile lat „pracujesz” jako raper, ale powinieneś mieć na tyle umiejętności, żeby pokonać jakiegoś nołnejma na freestyle„-kończy swe oświadczenie „strzelec z Hip Hop Kempu”

Cała wersja oświadczenia:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ