Popek rozpoczyna grę słowną ze swoim kolejnym rywalem…

Po powrocie do Polski Popek stoczył dwie walki dla federacji KSW. Ma na swoim koncie przegraną z Mariuszem Pudzianowskim i wygrany pojedynek z Robertem Burneiką. W jednym z najnowszych filmików wrzuconych na swój kanał Youtube, chcąc nie chcąc, Popek zdradził swojego nowego rywala, którym będzie… Tomasz Oświeciński, aktor znany z serii filmów „Pitbull” oraz trener fitness.

W mediach dziennikarze oraz zainteresowani światem MMA już kilka miesięcy przymierzają obu panów do skrzyżowania rękawic i tak prawdopodobnie się stanie: „mam jedną rzecz do powiedzenia: Oświeciński – rozjebię ci ryj” – mówi stanowczo z dozą humoru lider Gangu Albanii. „Jeżeli mnie słyszysz i chcesz walczyć z Popem, pamiętaj o jednym – rozjebię ci ryj” – dodaje, przygotowując się ostro do kolejnej gali KSW.

Na potwierdzenie tego pojedynku warto przypomnieć ostatnie słowa popularnego „Stracha” z rozmowy z MMAPLtv, gdzie mówił o swoim debiucie: „Nie będzie dla mnie wielkiej różnicy z kim będę walczył. To może być każdy!” – mając na uwadze postać Króla Albanii.

Jak myślicie, kto wygra starcie – POPEK vs TOMASZ „STRACHU” OŚWIECIŃSKI?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ