W najbliższy piątek na półkach sklepowych pojawi się album Ciry „Plastikowy Kosmos”, za którego warstwę muzyczną odpowiada Szatt z Nocne Nagrania. Wytwórnia Step Records przygotowała niespodziankę związaną z premierą tego wydawnictwa. Wszystkie osoby, które zamówiły płytę Ciry w przedsprzedaży otrzymają dodatkowo album „Plastikowy Kosmos” w wysokiej jakości mp3 za darmo.

Mamy 2013 rok i ciągle przekształcający się rynek. Część naszych słuchaczy kupuje oryginalne krążki, po to tylko aby je zgrać do wersji mp3 i tradycyjny nośnik odłożyć na półkę. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw do tej grupy ludzi, uhonorować ich tradycję wspierania artystów poprzez zakup oryginalnych krążków i udostępnić im nasze wydawnictwa w jak najlepszej, cyfrowej jakości” – usłyszeliśmy w Step Records. „Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy w stanie powstrzymać piractwa, ale przynajmniej zadbamy o to, żeby nie dochodziło do kuriozalnych sytuacji, w których nasi słuchaczy kupują oryginalne płyty a ich wersje mp3 pobierających z pirackich serwerów, ponieważ muzyki słuchają już tylko w cyfrowej postaci”.
Opolski label zrzeszający takich artystów jak Pih, Chada, Onar, Pelson, Kajman, Hukos czy Cira postanowił objąć politykę dodawania za darmo albumów w mp3 do preorderów wobec wszystkich, zbliżających się premier płytowych.

Premiera płyty 25 stycznia. Gościnnie na krążku pojawił się Miuosh, Onar, Hukos, Bisz, Te-Tris oraz Tusz Na Rękach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ