Step Records od dłuższego czasu stawia na nowe twarze, nie zapominając przy tym o doświadczonych raperach na polskiej rap scenie. W ostatnich miesiącach label z Opola wydał albumy takich zawodników, jak: Epis DYM KNF, Intruz, Kaczor BRS, Kafar Dixon37, Zbuku, czy Dawid Obserwator, a przecież lada chwila światło dzienne ujrzy drugi legalny krążek Dedisa, pt. „Wyszczekany”. W zanadrzu „Stepy” mają jeszcze przecież Śliwę, który do środy był ich najświeższym transferem.

Dwa dni temu oficjalnie w Step Records został zaprezentowany Vin Vinci, który z powodzeniem radzi sobie w podziemiu.

  • Witamy na pokładzie, byku! 💪 Dla niewtajemniczonych – Vin Vinci to pochodzący z Lublina raper, urodzony 23 kwietnia 1996 roku. Artysta uliczną nawijkę przeplata świetnymi, śpiewanymi refrenami. Słuchaczy przekonał do siebie szczerym przekazem, bezkompromisową treścią utworów i bardzo ciekawą barwą głosu.
    Założyciel grupy Vandal Vibe konsekwentnie rozwijał nie tylko swoje umiejętności, ale również własny mini-label. Vinci podkreśla przywiązanie do kolegów z podwórka, którzy razem z nim stawiali pierwsze kroki w muzyce.
    Duży szacunek ulicznego podziemia oraz chęć nieustannego doskonalenia swoich umiejętności przełożyły się na kontrakt z naszą wytwórnią. Czekajcie na pierwsze single!
    – przekazali włodarze.

Jak oceniacie ten tranfer?

Namiastkę jego umiejętności znajdziecie poniżej:

🔥 Vin Vinci dołącza do szeregów Step Records 🔥Witamy na pokładzie, byku! 💪 Dla niewtajemniczonych – Vin Vinci to…

Opublikowany przez Step Records Środa, 9 września 2020

1 KOMENTARZ

  1. W sumie słucham tylko graczy z lat 90,reszte pobieżnie sparawdzam,ale nic ciekawego nie mogę znaleźć w obecnym tzw hip hopie.Ale Intruz czy Dedis i ten Dawod Obserwator nawet dobrze jadą.Szczególnie jak jest ich trzech w jednym kawałku. Wiadomo na ich koncerty szkoda by było mi czasu,a zamiast ich cd to wolę dalej kolekcjonować za tą kasę cd z lat 90.Ale mimo wszystko szacun Panowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ