Wczoraj w godzinach wieczornych na facebooku Pelsona pojawiła się informacja dotycząca wydawcy Jego nadchodzącego projektu „3854 i 3 kroki”. Jak się okazało, warszawski raper dość niespodziewanie zasilił szeregi opolskiej wytwórni Step Records.

W jaki sposób nowe wydawnictwo wpłynie na kształt projektu w dość zaawansowanej fazie promocji? 

Wypuściłem już 3 klipy promujące EP-kę. Zmiana wytwórni to nowa energia, pewnego rodzaju świeżość. Ostatnio wydawałem Respekt Rec, lecz tak naprawdę to była wytwórnia na potrzeby zespołu Molesta. Prowadziłem ją z Włodim i Vieniem. Często nie było czasu na przypilnowanie wielu spraw. Ja osobiście najlepiej się czuję w studio i na scenie. Nie interesuje mnie papierkowa robota, marketing i cała otoczka związana z wydaniem płyty. Są wreszcie ludzie, którzy chcą sie tym zajmować, więc oficjalnie jestem w Step Records – komentuje artysta. – Wcześniej działaliśmy razem z ekipą Step Records, przy kilku koncertach, a także wyprodukowaliśmy w przeszłości vinyl MOLESTY. Generalnie znamy się nie od dziś i nie jest to przypadkowa współpraca – stwierdza.

Czy Pelson śledził dotychczasowe poczynania Step Records na rynku muzycznym?

Śledzę w miarę możliwości poczynania Stepu, myślę że wspólnym doświadczeniem zrobimy kilka fajnych rzeczy razem. Jeśli chodzi o wykonawców to mam szacunek generalnie do wszystkich. Wyróżniłbym jednak Okoliczny Element – za dystans i luz. Pozdro chłopaki – stwierdza raper.

EP-ka „3854 i 3 kroki” ukaże się już w grudniu. Niebawem upubliczniona zostanie lista gości, producentów oraz kolejne szczegóły dotyczące projektu. Planowane są także kolejne teledyski.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ