fot. @SteelBangingPoland

Pierwszą oficjalną datą premiery albumu „Steel Banging 2: Bez żadnego powodu” był 28 czerwca. Z przyczyn niezależnych od wytwórni Step Records, termin ten uległ zmianie na 12 lipca, jednakże opolski label ponownie był zmuszony przesunąć premierę o kilka tygodni. Kiedy finalnie ukaże się ten długo oczekiwany projekt?

  • Z przykrością informujemy, iż z przyczyn niezależnych musieliśmy przenieść premierę albumu Steel Banging Musick Poland „Bez żadnego powodu” na 9 sierpnia. Przepraszamy za to opóźnienie, liczymy na Waszą wyrozumiałość. – podaje Step Records na swoim profilu na Facebooku.
  • Nie mamy wpływu na pewne rzeczy. Jesteśmy tak samo wkurzeni tą sytuacją. 9 sierpień to na pewno ostateczny termin wydania, dopilnujemy tego! – czytamy na stronie @SteelBangingPoland.

Jednym z 19 utworów, które znajdą się na nadchodzącym projekcie duetu producenckiego: Kriso x Gaca – jest „Bez złych emocji”, nagrany przez Bonsona, SobotęAleksandrę Iwaniuk. Do numeru został już zrealizowany teledysk. Jego premiera ma nastąpić niebawem na kanale YouTube Step Records, który przekroczył niedawno magiczną barierę 3mln subskrypcji |info!|.

Sprawdź ponad 6-minutowy promomix!