fot. kadr z klipu

Wczoraj pisaliśmy o tym na rapnews.pl, że premiera najnowszego albumu „W/88”, powstałego we współpracy z jednym producentem – 1988, została przesunięta o kilka dni, a dziś otrzymaliśmy nowy klip.

Włodi udostępnił teledysk zrealizowany do singla „Tego się trzymam”, do którego zaproszeni zostali Kosi i Łajzol, czyli reprezentanci Jetlagz/JWP oraz DJ Falcon1.

  • Album W/88 to produkcja niezwykle wyjątkowa. Włodi przy procesie powstawania zdecydował się na współpracę z jednym producentem, nie oznacza to jednak ograniczonej formy tego wydawnictwa. Działanie z połową duetu Syny zaowocowała niezwykle przemyślanymi, surowymi oraz wyjątkowymi utworami. 1988 nadał krążkowi swojego indywidualnego stylu, który wybija go przed szereg. Poza producencką niespodzianką na krążku czeka Was kilku gości, których na dzień dzisiejszy na pewno nie będziecie w stanie wytypować!
    Minimalistyczna forma okładki oraz lakoniczna nazwa nie zdradzają zawartości tego projektu. Muzykom zależało na tym, aby odbiorca mógł skupić się na muzycznej stronie krążka, a nie na tym, w jaki sposób jest on zaprezentowany. Ascetyczna forma okładki, to jednak pierwszy etap do zrozumienia W/88.

Krążek ukaże się nakładem wytwórni Def Jam Recordings Poland.

Ja ❤️ ULICZNY RAP – Spotify: dodaj playlistę do ulubionych!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ